На жаль, будь-яка побутова техніка час від часу виходить з ладу. Часто це відбувається у самий непідходящий час. Але якщо без деяких домашніх помічників – пилососа або мікрохвильовки – можна якийсь час обійтись, то вихід з ладу газового котла під час опалювального періоду призводить до важких наслідків. Адже перебувати у неопалюваному приміщенні у холодну пору року некомфортно, а якщо аварійна ситуація триває довго – то й небезпечно для здоров’я.

Тому дуже важливо залучитися підтримкою компанії, яка може оперативно відреагувати на запит клієнта, виїхати на місце та швидко і якісно виконати ремонт газового котла у Полтаві та Полтавській області, Черкасах та Черкаській області, Києві та Києвській області. Колектив компанії «Інстал Сервіс Плюс» – саме ті люди, які допоможуть у ситуації, коли опалювальне обладнання потребує термінового ремонту. Майстер по ремонту котла прибуде якнайшвидше та врятує ваше обладнання. 

Не менш неприємною може бути і несправність водонагрівальної газової колонки або бойлера. Відсутність гарячої води завадить наповнити ванну, прийняти душ або вимити посуд. В ситуації, коли необхідний терміновий ремонт газової колонки, теж допоможуть досвідчені спеціалісти «Інстал Сервіс Плюс».


  • Обслуживание котлов   Полтава
  • Обслуживание котлов   Полтава
  • Обслуживание котлов   Полтава
  • Обслуживание котлов   Полтава